Skocz do zawartości

Medyczny S.O.S. używa cookie. Przeczytaj Polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuje użycie cookie

Home

Informacja

Każdy użytkownik forum musi pamiętać o tym, że porady tutaj umieszczane mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastąpią konsultacji u lekarza bądź porady farmaceuty. W przypadku dużych problemów ze zdrowiem należy skontaktować się z lekarzem specjalistą.

Przydatne linki na stronie NFZ

NFZ opieka medyczna informacja

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Magda

Magda

    Administrator

  • Administrators
  • 101 postów

Napisany 22 February 2013 - 14:11

Na stronie http://www.nfz.gov.pl/new/index.php w menu po lewej stronie odnajdziecie listę oddziałów NFZ w poszczególnych wojwództwach.

 

Po kliknięciu w odpowiednie województwo odnajdziemy zakładkę "Dla pacjenta", gdzie znajduje się wiele przydatnych informacji takich jak (na przykładzie woj. Małopolskiego):

- wyszukiwarka kolejek oczekujących do przychodni i specjalistów w danym wojwództwie http://kolejki.nfz.g...kaj.do?idNFZ=06 - po prawej stronie należy zwracać uwagę na datę aktualizacji,

- informacja o izbach przyjęć i oddziałach ratunkowych, placówkach podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) oraz nocnej i światecznej opieki zdrowotnej,

- placówki specjalistyczne,

- placówki rehabilitacyjne,

- informacja o prawach pacjenta,

- leczenie w Unii Europejskiej,

- przydatne druki i formularze

i wiele innych.

 

Bez względu na to, jakie macie doświadczenia z polskim systemem opieki zdrowotnej, polecam chociażby zapoznanie się z zawartością strony NFZ.


Pozdrawiam,

Magda

 

***

Pamiętajcie, że porady na forum mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastąpią konsultacji u lekarza bądź porady farmaceuty. W przypadku dużych problemów ze zdrowiem należy skontaktować się z lekarzem specjalistą.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników